Douglas

Douglas jest ekskluzywną siecią niemieckich perfumerii. Proponuje wybór  luksusowych produktów światowych i krajowych. W perfumerii znajdziemy produkty takich marek jak Calvin Klein, Chanel, Gucci, Max Factor, Giorgio Armani , Kenzo, Dolce & Gabbana, Dior, Mojo, Esprit, Batycki, Dr Irena Eris. Głównie oferuje wyszukane perfumy dla kobiet i mężczyzn. W swojej ofercie posiada jednak pierwszorzędne kosmetyki do makijażu i pielęgnacji ciała.

W perfumerii można liczyć na bezpłatne porady dotyczące makijażu i stosowania kosmetyków. Douglasa organizuje różne przedsięwzięcia takie jak: szkoły makijażu i ekskluzywne wieczory VIP na których prezentowane są najnowsze perfumy i produkty kosmetyczne. Każdy ze stałych klientów jest na bieżąco informowanych o nowościach w perfumerii oraz o wydarzeniach w branży kosmetycznej. Osoba, który dokona zakupu powyżej 100 zł, może liczyć na kartę stałego klienta. Umożliwia ona zakupy z rabatem oraz specjalny program premii gwarantowanych. Perfumeria oferuje, również bony upominkowe, które mogą być świetnym pomysłem na prezent. Jeśli jednak chcemy kupić coś od siebie w Douglas nasz upominek zostanie zapakowany od ręki.

W Polsce pierwsza perfumeria została otwarta w 2001 r. we Wrocławiu. Następnie nowe salony powstawały w największych miasta w Polsce: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Szczecinie. Obecnie w całym kraju jest 86 perfumerii Douglas.

Zostaw komentarz.