MAC Cosmetics

MAC Cosmetics jest firmą produkującą kosmetyki kolorowe , która powstała  w 1984 r. w Kanadzie. Została założona przez  dwóch pasjonatów fotografii, szukających nowych i trwalszych kosmetyków do wykonywania artystycznych zdjęć modelką.  W Polsce firma MAC jest dostępna stosunkowo od niedawna bo dopiero od 2007 roku.  Pierwszy sklep z kosmetykami tej firmy w Polsce został otwarty w  warszawskich Złotych Tarasach. Produkty MAC są sprzedawana w ponad 50 krajach na całym świecie.  Firma w swojej ofercie ma około 150 odcieni cieni do powiek i 160 odcieni szminek.

Kosmetyki MAC Cosmetics cechuje ich jakość i przede wszystkim trwałość. Są stosowane przez profesjonalistów na planie filmowym czy na pokazach mody. MAC Cosmetics co jakiś czas wypuszcza na rynek nowe serie swoich kosmetyków dopasowanych do potrzeb indywidualnych klientów oraz profesjonalnych wizażystów. W ostatnim okresie firma wypuściła produkty dopasowane do  różnych rodzajów skóry. Flagowym produktem firmy są cienie do powiek. Możemy wybierać w sporej gamie kolorów cieni do powiek bardzo dobrej jakość. Cienie należą do łatwo nakładających się i odpornych na ścieranie czy spływanie z powieki.

Kosmetyki MAC Cosmetics możemy kupić przez internet dostępne są one w niektórych drogeriach Sephora i Douglas oraz w sklepie markowym MAC Cosmetics. Są to kosmetyki, które nie należą do najtańszych. Wybierając się na zakupy musimy przygotować od 60 zł wzwyż za pojedynczy produkt.

Zostaw komentarz.