Paznokcie na karnawał 2014

14 stycznia 2014

Post image for Paznokcie na karnawał 2014

Karnawał w pełni. Z pewnością wiele z was w weekendy bawi się na karnawałowych imprezach, a może nawet w życie wprowadza karnawałowy klimat? Jednym z niewielkich akcentów naszego looku, aczkolwiek niesamowicie istotnym, są paznokcie, które dopełniają stylizację, a nawet mogą dodać jej wyrazu. Dlatego dzisiaj będą propozycje na najlepsze paznokcie na karnawał 2014.

Paznokcie na karnawał 2014Naszym faworytem wśród propozycji paznokci na tegoroczny karnawał jest zdecydowanie czarny french manicure. Ale nie taki zwykły – proponujemy połączenie dwóch form wykończenia lakieru – matu i połysku. Taki manicure stanowić będzie doskonałe uzupełnienie karnawałowej stylizacji – eleganckie i robiące wrażenie.

Paznokcie na karnawał 2014

Paznokcie na karnawał 2014

Kolejną naszą propozycją na paznokcie na karnawał 2014 są paznokcie w dwóch najmodniejszych odcieniach karnawału – złotym i srebrnym. Możecie przebierać w formach wykończenia – macie, błysku oraz najpopularniejszym ostatnio -efekcie lustra. Pokochały go już gwiazdy wielkiego formatu na całym świecie, a także zwyczajne kobiety, które doceniły tą odrobinę luksusu. Kolor możecie dobrać pod odcień kreacji, lub też dobranej do niej biżuterii.

Paznokcie na karnawał 2014

Paznokcie na karnawał 2014

Dla odważnych i szalonych kobiet mamy trzy ciekawe propozycje – kawior, piasek oraz plusz – które świetnie i interesująco wyglądają na paznokciach. Kawior to tysiące maleńkich kuleczek w różnych kolorach, które nakładamy na paznokcie pędzelkiem. Podobnie jest z emalią wyglądającą na paznokciach jak piasek oraz plusz – wyjątkowo miękki i przyjemny. Tak ciekawą emalią możecie pomalować wszystkie paznokcie lub tylko wybrane (a resztę na jednolity kolor).

Paznokcie na karnawał 2014

Która z propozycji paznokci na karnawał 2014 podoba wam się najbardziej?

Zostaw komentarz.

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: