Sephora

Sephora jest francuską siecią perfumerii. W Polsce pierwsza perfumeria została otwarta w bydgoskim centrum handlowym w 1999 r. Obecnie w Polsce istnieje 72 sklepy.

Perfumeria oprócz markowych perfum dla kobiet i mężczyzn posiada w swojej ofercie ekskluzywne kosmetyki kolorowe, do pielęgnacji ciała oraz akcesoria do makijażu. W Sephora zakupić możemy produkty takich marek jak: Dior, Calvin Klein, Hugo Boss, Armani, Lancome, Biotherm.

Sephora oferuje swoim klientom konsultacje pielęgnacyjne,  makijaż i manicure ekspresowy, spotkania z wizażystami marek oraz lekcje makijażu. Każda osoba dokonująca zakupów w perfumerii, może założyć sobie kartę stałego klienta. Taka karta upoważnia do dokonywania zakupów z rabatem oraz  umożliwia nam stały dostęp do informacji na temat najnowszych produktów i promocji. W perfumerii dostępne są trzy rodzaje karty stałego klienta: biała, czarna i złota. Złota karta oferuję najszerszą gamę korzyści należą do nich: sprawdzanie aktualnych ofert, oferty VIP z przedłużoną ważnością, niespodzianka urodzinowa, zaproszenie na bezpłatną lekcje makijażu, oferty premierowe na innowacyjne produkty, oraz bezpłatna infolinia.

Perfumeria ma w swojej ofercie bardzo popularne karty upominkowe. Maksymalna wartość karty może wynosić 3000 zł. Możemy ofiarować ją najbliższej osobie bez obawy że nie trafimy z prezentem. Jeśli zamierzamy zakupić jakiś kosmetyk bądź perfum i podarować go w prezencie, istnieje możliwość skorzystać z usługi pakowania upominków, która dostępna jest w każdej perfumerii.

Zostaw komentarz.